UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 7kg

Pall Mall tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Fenomen tego tytoniu zawarty jest w jego oryginalnym i mocnym smaku, który doskonale czuć podczas palenia. Niepowtarzalny i ekspresywny aromat wydobywający się z tytoniu Pall Mall powoduje, że coraz częściej do niego wracamy. Jego wysoka jakość i oryginalny smak ceniony jest w wielu krajach. Doskonale skomponowana mieszanka, świetnie nadaje się do samodzielnego robienia papierosów w domu. Dzięki nowoczesnej metodzie rozdrabniania tytoń jest idealnie pocięty, ma odpowiednią giętkość włókien, dzięki czemu jest niesamowicie wydajny.

cena: 594,99zł

Skąd się bierze?

Jest rośliną, która jest uprawiana na plantacjach na całym świecie, w odpowiednich warunkach pod czujnym okiem doświadczonych plantatorów. To tam powstają najlepszej jakości liście tytonie, które następnie są starannie zebrane, oczyszczone oraz idealnie dopasowane, aby cieszyć swoim nieocenionym wyrazistym smakiem.

Zalety

Wiele zalet można wymienić, które doskonale charakteryzują ten tytoń. Przede wszystkim oryginalność smaku, która jest świetnym odpowiednikiem papierosów tej marki. Następnie warto wspomnieć o niskiej cenie, która idzie w parze z doskonałą jakością produktów.

Zawartość nikotyny

Wysoka zawartość nikotyny w liściach suszu powoduje bardzo mocny i ekspresyjny smak oraz dosyć intensywny aromat. Solidny smak połączony z najlepszymi jakościowo surowcami daje nam idealną mieszankę tytoni z doskonale mocnym akcentem nikotyny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław