UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 6kg

Pall Mall tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Ceniony za doskonały i nieskazitelny smak, który odpowiada oryginalnym papierosom tej marki. Połączone w harmonijną mieszankę o wybornym smaku i wyrazistym aromacie daje 100% satysfakcji smakowych. Dzięki specjalnej technologii rozdrabniania tytoniu idealnie nadaje się do samodzielnego nabijania w gilzy. Ma doskonałą wilgotność, nie kruszy się i jest mega wydajny. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu, doskonale i łatwo się z nim współpracuje podczas skręcania papierosów.

cena: 509,99zł

Zawartość opakowania

Starannie przygotowane mieszanki najwyższej jakości liści tytoniu, dokładnie oczyszczone i poddane wszelkim potrzebny procesom obróbki trafiają do paczek z naszym tytoniem. Cena równa się jakość, która musi zadowolić najwyższą klasą produktów zawarta w opakowaniu z określoną ilością kilogramów zależną od preferencji.

Czym różni się od papierosów tej samej marki?

Głównym i niepodważalnym czynnikiem, który różni ten tytoń od oryginalnych papierosów tej samej marki zdecydowanie jest niższa cena. Natomiast mocny i wyrazisty smak z wyraźnie wyczuwalną nutą nikotyny sprawia, że niczym nie odbiega od oryginału.

Dlaczego warto go kupić?

Na rynku dostępnych jest mnóstwo marek tytoniu papierosowego o różnych właściwościach i walorach smakowych. Ta marka jest jedną z najczęściej wybieraną ze względu na swój oryginalny i niepowtarzalny smak, który jest wyraźnie wyczuwalny podczas palenia. Niezwykle wydajna mieszanka w niskiej cenie, aby na dłużej cieszyć nasze podniebienie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław