UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 4kg

Pall Mall tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealna kompozycja starannie dobranych tytoni o bogatym smaku i wysublimowanym aromacie. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy, dzięki doskonałej strukturze i wilgotności. Podczas produkcji poddana specjalnym procesom obróbki, aby wydobyć oryginalny, mocny smak, który zadowoli smakoszy palenia. Wyprodukowany z najlepszych surowców, ma odpowiednią giętkość włókien, jest bardzo wydajny, nie kruszy się co wpływa na łatwość nabijania go w papierowe gilzy.

o.

cena: 339,99zł

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera najlepszą jakość tytoniu zawartą zarówno w jednokilogramowych, aż do siedmiokilogramowych. Doskonale wyselekcjonowany, odpowiednio wymieszany tytoń, tworzy niezwykłą kompozycję smakową z pokaźną zawartością nikotyny. Odpowiednio przygotowany, ma doskonałą strukturę oraz wilgotność, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość nikotyny

Posiada dosyć pokaźną ilość nikotyny, dlatego zaliczany jest do grupy mocnych tytoni. Ma unikatowy smak, o mocnym zabarwieniu oraz niepowtarzalnym aromacie, który jest doceniany przez pokaźna rzesze koneserów mocnego dymka.

Zalety

Doskonały oryginalny smak świetnie odzwierciedla papierosy tej samej marki. Mocny akcent oraz najwyższa jakoś produktów zawartych t tym tytoniu, jest niewątpliwie ogromną zaletą. Miłośnicy wyrazistego smaku z pewnością docenią ten głęboki smak w bardzo atrakcyjnej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław