UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 2kg

Pall Mall tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałej jakości mieszanka tytoniu z charakterystycznym mocnym smakiem i bardzo wyrazistym aromatem. Poddana specjalnym procesom obróbki, starannie oczyszczona i odpowiednio wyselekcjonowana trafia do szczelnie zamkniętych paczek, aby cieszyć swoim niepowtarzalnym smakiem. Dzięki nowoczesnej metodzie rozdrabniania tytoń jest idealnie pocięty, dzięki czemu łatwo nabija się w papierowe gilzy. Ma odpowiedni poziom wilgotności dzięki czemu nie wykrusza się. Gotowy do użycia już od pierwszego otwarcia zaraz po otwarciu opakowania.

cena: 169,99zł

 jak powstaje?

Starannie zebrane, odpowiednio wyselekcjonowane oraz dokładnie oczyszczone z wszelkich śmieci i zanieczyszczeń. Tak powstaje najlepszej jakości mieszanka suszu, która nęci swoim wyśmienitym i mocnym smakiem. Wyrazisty aromat jaki unosi się podczas palenia kusi, aby się w nim zanurzyć i poczuć ten oryginalny smak.

Właściwości i cechy

Doskonała głębia wyrazistego smaku, która jest idealnie odczuwalna podczas zaciągnięcia się papierosem. Bogactwo smaku i wyrazistość aromatu w pełni określa właściwości tego tytoniu co przekłada się na doskonałą jakość produktów. Bardzo wydajny o świetnej strukturze i odpowiedniej wilgotności tytoń łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy najlepszej jakości tytoń o prawdziwie oryginalnym smaku, pochodzący z najlepszych upraw na świecie, ze starannie zebranych liści tytoniu. 100% satysfakcji w atrakcyjnie niskiej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław