Tytoń papierosowy Pall Mall Light

Pall Mall to marka papierosów znana na całym świecie, która wyróżnia się najwyższą jakością mieszanki. Przyjemny, głęboki smak i aromat to efekt starannie wyselekcjonowanego suszu, składającego się głównie z odmiany Burley. Produkt został oczyszczony i pozbawiony jakichkolwiek ulepszaczy, co czyni go idealnym do samodzielnego nabijania w gilzy.

Kliknij „Zamów”, aby skorzystać z oferty. Wypełnij następnie formularz zamówienia lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu, który znajdziesz u góry strony.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light

Dlaczego tytoń papierosowy Pall Mall Light jest dobry?

Tytoń papierosowy Pall Mall Light to wybornej jakości produkt, który powstaje ze starannie wyselekcjonowanych mieszanek suszu Burley. Skrupulatna kontrola pozwala na utrzymanie doskonałego poziomu wilgotności, dzięki czemu nie kruszy się on podczas skręcania. Przechowywanie tytoniu w optymalnych warunkach termicznych oraz wykorzystanie innowacyjnych metod suszenia sprawiły, że produkt, pomimo lekkości wyczuwalnej na język, zatrzymał swoje walory smakowe znane z wariantów mocniejszych.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Pall Mall Light? Cena

Decydując się na tytoń Pall Mall, masz do wyboru 7 opcji wagowych. Cena tytoniu zależy od wybranego wariantu: 1 kg – 75 zł; 2 kg – 150 zł; 3 kg – 225 zł; 4 kg – 300 zł; 5 kg – 375 zł; 6 kg – 450 zł; 7 kg – 525 zł.

Jak zamówić tytoń papierosowy Pall Mall Light?

Aby zamówić paczkę tytoniu, wybierz jeden z wariantów wagowych i kliknij „Zamów”. Następnie wypełnij krótki formularz online i prześlij go do nas. Po otrzymaniu od Ciebie zamówienia rozpoczniemy jego realizację.

Gwarantujemy najwyższą jakość tytoniu – jest on przechowywany i wysyłany w szczelnych opakowaniach.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław