UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 7kg

Pall Mall tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealnie wywarzony smak, doskonałej jakości produkty w atrakcyjnie niskiej cenie zapakowane w szczelnych paczkach dostępnych od 1 kilograma do 7 kilogramów. Zachowują wszystkie najważniejsze właściwości oraz świeżość na długi czas, abyśmy mogli rozkoszować się efektownym smakiem jeszcze dłużej. Doskonała struktura, odpowiednia wilgotność wpływają na świetną giętkość włókien co sprawia, że tytoń jest bardzo wydajny i nie wykrusza się. Specjalnie przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy, gotowy zaraz po otwarciu opakowania.

cena: 594,99zł

Skład

Szlachetne gatunki unikatowych odmian tytoniu zawarte są w naszych paczkach. Doskonała jakość o odpowiedniej wilgotności nadaje pełnię smaku oraz jest gwarancją najwyższej jakości. Perfekcyjnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów z idealnie giętkimi włóknami.

Dlaczego warto kupić?

Na świecie są miliony ludzi, którzy uwielbiają palić papierosy, ile osób tyle gustów. Każdy miłośnik lubi i wybiera coś innego. Pytanie, czy warto kupić tytoń papierosowy Pall Mall? Każdy ma wybór, natomiast jeżeli lubisz delikatny i subtelny smak z lekkim powabnym aromatem spróbuj i przekonaj się sam, gwarantuję, że bardzo zyskuje przy pierwszym poznaniu. Zachwyca swoją subtelnością i lekkością doskonale wyczuwalną w smaku.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Małe zestawienie co będzie nam potrzebne do samodzielnego robienia papierosów. Na wstępie zadbajmy o doskonałej jakości tytoń, który będzie miał odpowiednią strukturę i wilgotność, aby łatwo nabijać się w gilzy. Przydatna może okazać się maszynka elektryczna lub ręczna, ale to już indywidualna kwestia każdego. Dużo gadżetów dostępnych jest na rynku, możemy dokupić m.in. różnego rodzaju popielniczki do domu, ogrodu lub samochodowe oraz pudełka na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław