UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 6kg

Pall Mall tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Gustowny smak i efektowny aromat połączone w harmonijną całość zawarte w doskonałej jakościowo mieszance tytoniu idealnie wyselekcjonowanego pod okiem najlepszych specjalistów. Całość świetnie ze sobą współgra, tworząc nieocenione walory delikatnego smaku i lekkiego aromatu, co jest sprawką niskiej zawartości nikotyny w liściach tytoniu. Starannie przygotowany, ma odpowiednią strukturę oraz wilgotność, co wpływa na dużą wydajność i zapobieganiu wykruszania się pyłu tytoniowego. 

cena: 509,99zł

Jaki jest?

Idealnie odzwierciedla najlepsze właściwości oryginalnego smaku papierosów tej samej marki, znanej i docenianej na świecie. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i subtelnym aromatem, doskonale wyczuwalnego podczas palenia. Odpowiednia wilgotność oraz cienko pokrojone nitki sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Zawartość nikotyny

Mała ilość nikotyny zawarta w suszu kwalifikuje go do grupy słabych tytoni. Specjalna mieszanka unikatowych liści tytoniu ma bardzo subtelny i lekki smaczek oraz powabny aromat, który kusi podczas palenia. Idealny dla osób ceniących delikatność smaku, a zarazem dosyć wyrazistego aromatu.

Od czego zależy jego cena?

Cena podana jest za opakowanie, w którym zawarta jest określona ilość tytoniu. W ofercie dostępne są opakowania od 1 kilograma do 7 kilogramów, im więcej tym cena wyższa. W każdej paczce niezależnie od ceny zawarte są najwyższej jakości mieszanki suszu o doskonałych właściwościach, doskonale przygotowane do samodzielnego robienia papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław