UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 4kg

Pall Mall tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Odpowiednio wywarzone mieszanki, specjalnie wyselekcjonowanych najlepszych odmian tytoni, które pochodzą z najlepszych plantacji na świecie. Poddane wszystkim niezbędnym procesom obróbki powstaje harmonijne połączenie delikatnego smaku i subtelnego aromatu. Niska zawartość nikotyny daje odpowiednio wyważone lekkie doznania. Koneserzy słabego i przyjemnego smaku chętnie po niego sięgają. Odpowiednio przygotowany, aby zaraz po otwarciu cieszyć swoim zwiewnym smakiem.

cena: 339,99zł

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy słabych tytoni z niską zawartością nikotyny. Kryje w sobie bardzo przyjemny i delikatny smak oraz wysublimowany aromat doskonale wyczuwalny podczas palenia. Idealny dla miłośników ceniących lekkość i powabność, a zarazem wyrazistość smaku.

Zalety

Subtelny, specjalnie wyselekcjonowany tytoń, stworzony z najlepiej dobranych mieszanek o niskiej zawartości nikotyny. Osoby, które lubią wyrazisty smak i współgrający z nim aromat chętnie  po niego sięgają. Podczas palenia można oddać się wyrazistym doznaniom smakowym, a zarazem poczuć tę delikatność i subtelność smaku. Dobrze dobrane i wywarzone mieszanki zawarte w tytoniu Pall Mall zaspokoją podniebienia wszystkich miłośników delikatnego i lekkiego smaku.

 

Właściwości i cechy

Charakteryzuje go drobno krojony susz, który ma niską wilgotność dzięki czemu jest bardziej wydajny i nie wykrusza się. Delikatna i lekka mieszanka najlepszych tytoni, cieszy swoim subtelnym smakiem oraz niezwykłym aromatem. Niska ilość nikotyny sprawia, że czuć tę subtelność i lekkość smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław