UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 3kg

Pall Mall tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doceniany wśród miłośników lekkiego i delikatnego smaku, klasyfikowany do grupy słabych tytoni z racji niskiej zawartości nikotyny. Poddany specjalnym procesom obróbki w pełni oddaje swoje właściwości i wyrazisty smak o lekkim zabarwieniu nikotyny. Oryginalnym smakiem świetnie odzwierciedla papierosy tej samej marki. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, przeznaczony do samodzielnego skręcania papierosów.

cena: 254,99zł

Skład

Unikatowe odmiany liści tytoniu uprawiane na najlepszych plantacjach pod okiem doświadczonych fachowców wchodzą w skład tytoniu papierosowego Pall Mall. Starannie zebrane, odpowiednio wyselekcjonowane, dokładnie oczyszczone oraz poddane specjalnej obróbce. Jest bardzo wydajny, nie wykrusza się oraz łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Zalety

Zdecydowanie niska cena jaką musimy zapłacić za tą unikatową mieszankę  jest ogromną zaletą. Skomponowana z najlepszej jakości surowców, doskonale wyselekcjonowana i połączona tak, aby wydobyć oryginalny smak, niczym nie odbiegając od papierosów tej samej marki.

Od czego zależy jego cena?

To kilogramy zawarte w danej paczce decydują o wysokości ceny, dostępne są zarówno w 1 kilogramowych opakowaniach, jak i 7 kilogramowych, wedle indywidualnych preferencji. Doskonały smak i aromat znajduje się we wnętrzu każdej paczki, niezależnie od ceny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław