UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 2kg

Pall Mall tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały odpowiednik papierosów tej samej marki, która od 1899 roku z powodzeniem działa na światowym rynku, cieszy nas swoim świetnym smakiem. Harmonia smaku i aromatu połączona w odpowiednio wywarzonej mieszance tytoni, sprawia, że możemy zachwycać się jej wyraźnym, a zarazem subtelnym smakiem w doskonałym tytoniu, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Dzięki odpowiedniej wilgotności nie wykrusza się oraz jest bardziej wydajny, co z pewnością ucieszy każdego miłośnika palenia.

cena: 169,99zł

Właściwości i cechy

Świetna jakość w przystępnej cenie zawarta w doskonałej mieszance tytoni o zrównoważonym smaku i aromacie. Drobno krojony tusz ma odpowiednia wilgotność, co zwiększa jego wydajność. Ta wyjątkowa mieszanka lekkich i delikatnych tytoni pozwala cieszyć się niezwykłym smakiem i subtelnym aromatem.

Zawartość nikotyny

Mała ilość nikotyny sprawia, że zaliczany jest do grupy słabych tytoni. Odpowiednio wywarzony smak i aromat sprawia, że podczas palenia możemy poczuć zarówno jego wyrazistość, z lekko przyćmioną mocą i subtelnym aromatem.

Od czego zależy cena?

Cena uzależniona jest wyłącznie od zawartości kilogramów w danej paczce która zawiera najlepszej jakości mieszanki o doskonałych właściwościach. Dostępne u nas paczki zawierają od 1 kg do 7 kg tytoniu, starannie dobranych i odpowiedni wyselekcjonowanych.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław