+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 1kg

Pall Mall tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Subtelny, specjalnie wyselekcjonowany tytoń, stworzony z najlepiej dobranych mieszanek o niskiej zawartości nikotyny. Osoby, które lubią wyrazisty smak i współgrający z nim aromat chętnie  po niego sięgają. Podczas palenia można oddać się wyrazistym doznaniom smakowym, a zarazem poczuć tę delikatność i subtelność smaku. Dobrze dobrane i wywarzone mieszanki zawarte w tytoniu Pall Mall zaspokoją podniebienia wszystkich miłośników delikatnego i lekkiego smaku.

cena: 75zł

Tytoń papierosowy Pall Mall light 1 kg – co to jest?

Najlepszej jakości mieszanki liści tytoniu, które pochodzą ze sprawdzonych upraw, starannie zebranych, odpowiednio wyselekcjonowanych i oczyszczonych z wszelkich zanieczyszczeń. Poddany specjalnym procesom, mają odpowiednią strukturę oraz wilgotność co powoduje zwiększoną wydajność i łatwość w nabijaniu w gilzy.

Tytoń papierosowy Pall Mall light 1 kg – skład

Unikatowe gatunki tytoniu o najlepszych właściwościach, które posiadają doskonałą strukturę oraz wilgotność. Bardzo wydajny susz, który łatwo nabija się w papierowe gilzy nie wykrusza się. Starannie oczyszczony z wszelkich patyków i innych śmieci w całości oddaje swój głęboki smak.

Tytoń papierosowy Pall Mall light 1 kg – dla kogo?

Osoby, które lubią czuć delikatny i lekki smak oraz subtelny aromat podczas palenia mogą śmiało sięgnąć po ten tytoń. Uzyskany z najlepszych odmian liści tytoni, zachowuje wszystkie swoje najważniejsze właściwości i cieszy nas swoim głębokim i wyrazistym, a zarazem delikatnym smakiem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław