UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 5kg

Ondraszek tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny styl, gustowny smak najlepszych surowców, gwarantuje nasz tytoń. Sprawdzone produkty, z najlepszych plantacji, zbieranych pod okiem fachowców. Nasze surowce spełniają wszystkie normy pod względem jakości. Osoby ceniące doskonały smak papierosa o delikatnym aromacie, który unosi się w czasie palenia, wybierają właśnie ten tytoń. Jakość idzie w parze z bezkonkurencyjną ceną.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Soczysty smak, z doskonale wyczuwalną nutką nikotyny, taki nadzwyczaj wyrazisty, ale nie za mocny, gwarantuje połączenie najlepszej jakości mieszanki tytoni. Oryginalność smaku, w doskonałej cenie dla sympatyków palenia. Doskonałość wrażeń sprawia, że jest on chętnie kupowany.

Od czego zależy jego cena?

Cena naszego tytoniu Ondraszek uzależniona jest od ilości kilogramów, jakie chcemy kupić. Dostępne są opakowania 1 kilogramowe, aż po 7 kilogramów. Gwarancją jest, że najwyższa jakość oraz oryginalny smak znajduje się w każdej naszej paczce z tytoniem. Bardzo wydajny, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Dla kogo ?

Dla osób, które uwielbiają delektować się głębokim i wyrazistym smakiem idealnie wywarzonego tytoniu. Sympatycy popularnego dymka, którzy lubią samodzielnie skręcić swojego papierosa, chętnie wybierają ten tytoń, który idealnie się do tego nadaje. Jego odpowiednia struktura oraz wilgotność znacznie ułatwiają pacę.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław