UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 4kg

Ondraszek tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Starannie dopasowane, dokładnie wyselekcjonowane mieszanki tytoni o naturalnym, wyrazistym smaku, sprawia, że Ondraszek jest doskonałym wyborem dla miłośników wysublimowanego smaczku. Nasze opakowania zawierają najwyższej klasy mieszanki suszu, bez dodatków chemicznych, odpowiednio oczyszczonych w niskiej cenie. Jest gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, idealny do nabijania w papierowe gilzy, wszystko za sprawą doskonałej strukturze. Wysoce wydajny dłużej cieszy doborowym smakiem.

cena: 339,99zł

Zawartość opakowania

Nasze paczki zawierają wyłącznie najwyższej klasy mieszanki tytoni, z odpowiednią strukturą, specjalnie przygotowane do samodzielnego kręcenia papierosów. Susz posiadający odpowiednią wilgotność gwarantuje jego dużą wydajność. Pakowane są od 1 kilogramowych do 7 kilogramowych paczuszek.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy tytoni o średniej mocy, który zawiera starannie dopasowane mieszanki suszu, z wywarzonym delikatnym smakiem i aromatem. Poddany specjalnym procesom, dzięki którym w pełni zachowuje swój oryginalny smaczek. Smakosze dobrego gustu cenią go za doskonałą jakość w przystępnej cenie.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Przy zakupie gotowego tytoniu, odpowiednio przygotowanego do własnoręcznego nabijania papierosów niezbędne będą jeszcze gilzy papierowe oraz maszynka ręczna lub elektryczna. Przydatne gadżety dostępne na rynku to różnego rodzaju popielniczki, zarówno do domu, jak i samochodu, papierośnice oraz efektowne opakowania na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław