UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 3kg

Ondraszek tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Całość tytoniu tworzy harmonijne połączenie dobrego stylu odpowiednich surowców oraz precyzyjnie wyselekcjonowane najwyższej jakości mieszanek suszu. Tworzą one niezwykle wywarzony smak i wyraźny aromat unoszący się podczas palenia. Średnia ilość nikotyny sprawia, że czuć tę głębię smaku, która idealnie współgra z delikatniejszym aromatem. Starannie oczyszczony, drobno krojony susz, doskonale nabija się w papierowe gilzy, nie dziurawiąc ich. Natomiast odpowiednia wilgotność sprawia, że jest on bardzo wydajny, dłużej pozwala cieszyć nas swoim smakiem. Gotowy do użycia od pierwszego otwarcia opakowania.

cena: 254,99zł

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziecie Państwo doskonałej jakości mieszanki liści tytoniu, o odpowiedniej strukturze, gotowej do ręcznego nabijania w papierowe gilzy. Paczki są dostępne od 1 kilogramowych do 7 kilogramowych. Zawierają tytoń o doskonałych właściwościach, z odpowiednią wilgotnością, która zapewnia dużą wydajność produktu.

Czy warto kupić?

Miłośnicy palenia cenią tytoń za jego doskonałe właściwości i odpowiedni smak. Kubki smakowe każdego z nas lubią różne smaki, lubimy delektować się bogactwem smaku i głębią aromatu. Jeżeli lubisz doskonały, świetnie wywarzony smak w przystępnej cenie to ten tytoń idealnie się sprawdzi. Tutaj liczy się jakość i oryginalność produktu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Niezbędne akcesoria do samodzielnego robienia papierosów oprócz gotowego tytoniu, to m.in. papierowe gilzy, w które nabijany jest tytoń, maszynka ręczna lub elektryczna (rzecz gustu), która znacząco ułatwi nam pracę. Dodatkowo możemy zakupić różnego rodzaju popielniczki, pudełka do gotowych papierosów czy papierośnice.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław