UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 2kg

Ondraszek tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny styl, najwyższej jakości surowców, z nieprzeciętnym smakiem tytoni, które znajdują się w naszych mieszankach. Wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące z najlepszych plantacji, starannie zebranych pod okiem najlepszych specjalistów. Nasz tytoń spełnia wszelkie potrzebne wymogi pod względem jakościowym, aby zadowolić doskonałym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Gwarancja ceny równa się jakość, która góruje w naszym tytoniu.

cena: 169,99zł

Zawartość opakowania

W paczce jest doskonała mieszanka, idealnie dobranych, starannie wyselekcjonowanych tytoni, poddane wszystkim niezbędnym procesom podczas produkcji. Zapakowane w paczki różniące się ilością kilogramów, szczelnie zamknięte, by zachować wszelkie niezbędne właściwości.

Zawartość nikotyny

Tytoń o średniej mocy tytoniu, zawarty w doskonale skomponowanej mieszance suszu, o wyrazistym smaku, a zarazem delikatnym aromacie. Dzięki specjalnym procesom, którym są poddawane zaraz po zebraniu, w pełni oddają swój harmonijny, doskonale wywarzony smak. Odpowiednie dla smakoszy, którzy cenią dobry gust idealnego smaku, z odpowiednią ilością nikotyny.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup odpowiedniego tytoniu, doskonale przygotowanego do samodzielnego nabijania papierosów jest nie lada wyzwaniem. Polecana marka Ondraszek świetnie nadaje się do tego typu zadań. Warto wspomnieć, że przydatne będą jeszcze gilzy papierowe, do nabijania tytoniu oraz maszynka ręczna lub elektryczna wedle uznania.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław