+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń ondraszek średni

Ondraszek tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w tutki, dzięki cienko pokrojonym włóknom. Ma bardzo bogaty smak i lekki aromat, co pozwala cieszyć się niezapomnianymi doznaniami. Idealna wilgotność tytoniu Ondraszek sprawia, że pył tytoniowy nie wykrusza się, dzięki doskonale giętkim włóknom. Każdy, kto ceni delikatny smak i aromat skusi się na ten tytoń, który doskonale wpasuje się w gusta smakowe wielbicieli niezapomnianych doznań.

cena: 75zł

Tytoń papierosowy Ondraszek średni 1 kg – zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w liściach tytoniu jest średniej mocy, co gwarantuje doskonale wywarzony, odpowiednio wyrazisty smak, z lekko delikatniejszym, ale wciąż dobrze wyczuwalnym aromatem. Starannie przygotowana mieszanka, poddana odpowiednim procesom podczas produkcji raczy nas swoim nie za mocnym, ekspresyjnym smakiem oraz odpowiednio wywarzonym aromatem.

Tytoń papierosowy Ondraszek średni 1 kg – zawartość opakowania

Nasze paczki z tytoniem zawierają mieszanki suszu o najlepszych właściwościach, dokładnie wybranych, najwyższej klasy, idealnie smakowo dobranych liści. Gwarancja wyszukanego oraz unikatowego smaku to najwyższa jakość wybranych surowców. Doskonały tytoń, o odpowiedniej strukturze, super sprawdza się podczas samodzielnego robienia papierosów.

Tytoń papierosowy Ondraszek średni 1 kg – właściwości i cechy

Wyrazisty, bardzo soczysty smak o dobrze wyczuwalnej zawartości nikotyny, to doskonałe połączenie wyłącznie najwyższej klasy mieszanek suszu. Cechuje go oryginalność smaku w świetnej cenie dla koneserów palenia. Chętnie kupowany przez smakoszy, którzy uwielbiają delektować się doskonałością wrażeń.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław