Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny jest doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie samodzielne skręcanie papierosów. Perfekcyjnie przygotowany susz został poddany procesowi oczyszczania, zachowując przy tym optymalną wilgotność. Dzięki temu tytoń nadaje się do nabijania w gilzy. Nie kruszy się, przez co cały proces skręcania jest szybki.

Sięgnij po jeden z wariantów wagowych dostępnych na naszej stronie. Złóż zamówienie jeszcze dziś, a my zrealizujemy je w przeciągu 24 godzin.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny

Czy wyróżnia się tytoń papierosowy Ondraszek Mocny

Tytoń Ondraszek Mocny to oczywiście wyraźny smak i aromat. Powstał z unikalnej mieszanki suszonych liści tytoniu, który, zanim trafił do opakowań, został poddany wnikliwym testom pod względem koloru i struktury. Tytoń odgrzybiono i oczyszczono z gałązek i innych naleciałości. Dzięki temu klienci mają pewność, że trafia do nich produkt najwyższej jakości.

Ile kg tytoniu Ondraszek mogę kupić?

Na tanityton24.pl masz do wyboru aż 7 wariantów. Produkt pakujemy na kilogramy:

  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 4 kg
  • 5 kg,
  • 6 kg,
  • 7 kg.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Ondraszek Mocny?

W zależności od wyboru wariantu wagowego tytoń papierosowy Ondraszek Mocny możesz kupić od 75 zł do 525 zł. Decydując się na tytoń na wagę, oszczędzasz! Tylko z 1 kg możesz skręcić aż 1500 papierosów – to około 75 paczek kupowanych w tradycyjny sposób.

Gdzie kupić tytoń papierosowy Ondraszek Mocny?

W sklepie online Tani Tytoń 24 możesz wybierać spośród wielu rodzajów tytoniu i nie tylko. Wybierz markę i wagę. Kliknij „Zamów” i wypełnij krótki formularz. Masz więcej pytań? Skorzystaj z numeru podanego na górze strony i skontaktuj się z nami.

Pamiętaj! Wszystkie wyroby tytoniowe sprzedawane są wyłącznie osobom, które skończyły 18. rok życia. Poczuj aromat tytoniu Ondraszek stworzonego dla miłośników mocnych nut smakowych.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław