UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 7kg

Ondraszek tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Pochodzi z upraw najlepszych i sprawdzonych plantacji, rośnie w odpowiednich warunkach klimatycznych, w odpowiedniej glebie. Poddany wszelkim procesom produkcji, starannie wyselekcjonowany, zachowuje wszystkie swoje wartości. Kryje w sobie wyrazisty, mocny smak i przenikliwy aromat. Podczas palenia uwalnia swoje najbogatsze właściwości, które oddają głębie doskonale wyczuwalnego smaczku. Zawarta w nim nikotyna w dużych ilościach znakomicie dopełnia harmonię wywarzonego smaku. Świetny wybór dla zwolenników przenikliwego smaku, starannie dobranych mieszanek tytoni, do samodzielnego przygotowania papierosów.

cena: 594,99zł

Właściwości i cechy

Wysoka jakość, niepowtarzalny smak i niska cena, to doskonałe cechy tytoniu jakim, jest Ondraszek. Swoje uznanie zdobył u osób ceniących bogaty, pełen mocy smak dzięki dużej zawartości nikotyny. Gwarancja doskonałej klasy, która daje niesamowite wrażenia smakowe. Doskonała struktura, odpowiednia wilgotność oraz drobno pokrojony świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania w gilzy papierowe.

Zawartość opakowania

W paczkach jest tytoń najwyższej jakości mieszanek suszu, odpowiednio pokrojony, oczyszczony i starannie dobrany. Doskonały do samodzielnego robienia papierosów w domu. Nasze paczki są o różnych wielkościach od 1 kilograma do 7 kilogramów, w zależności od preferencji. Wszystkie opakowania zawierają sprawdzony tytoń, o najlepszych właściwościach.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Gotowy, odpowiednio przygotowany, wyłącznie sprawdzony tytoń, papierowe gilzy, maszynka ręczna lub elektryczna (w zależności od preferencji). To wszystko, czego potrzeba nam do samodzielnego robienia papierosów w domu. Na rynku są jeszcze inne przydatne akcesoria, m.in. różnego rodzaju popielniczki, papierośnice czy efektowne pudełka na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław