UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 3kg

Ondraszek tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Gustowny smak, niepowtarzalny styl najwyższej klasy surowców znajduje się w naszym tytoniu. Sprawdzone produkty, z najlepszych plantacji, zebranych pod okiem najlepszych plantatorów, spełniające wszystkie wymogi pod względem jakości. Nasza oferta jest skierowana do osób kochających dobry smak papierosa o niebywałym aromacie unoszącym się podczas palenia. Gwarancja ceny to zdecydowanie jakość, która króluje w naszym tytoniu.

cena: 254,99zł

Co to jest?

Tytoń jest rośliną, doskonałym surowcem, pochodzącym z najlepszych plantacji, uprawianym w odpowiednich warunkach. Następnie poddany wymaganym procesom produkcji, odgrzybiania pod okiem specjalistów. Starannie dobrane, odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki tytoni o wyjątkowym smaku oraz zapachu.

Skąd się bierze tytoń?

Roślina hodowana na plantacjach, w dobrych warunkach, pod okiem najlepszych plantatorów. Precyzja, jak i najmniejszy szczegół jest ważny, aby tytoń był odpowiednio zebrany, wyczyszczony, poddany specjalnym procesom, by cieszył swoim smakiem w naszym tytoniu.

Zawartość opakowania

Doskonała jakość suszu, skomponowana z dokładną precyzją pozwala cieszyć się prawdziwym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Harmonijne zestawienie liści tytoniu, zamknięte w szczelnych opakowaniach, zachowują swoją świeżość i wszystkie właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław