UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 2kg

Ondraszek tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o cienko krojonych włóknach, odpowiedniej wilgotności, nie kruszy się i doskonale nabija się w papierowe tutki. Dokładnie oczyszczony, odgrzybiony, bez żadnych patyków czy innych zanieczyszczeń. Specjalne procesy obróbki sprawiają, że jest on bardzo wydajny i dłużej cieszy nasze kubki smakowe w przystępnej cenie. Zapewnia bogaty, bardzo wyrazisty smak i aromat. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 169,99zł

Właściwości i cechy

Jakość idzie w parze z ceną i doskonałością smaku. Niezwykle efektowna kombinacja mieszanek suszu, starannie dobranych tytoni o dosyć sporej zawartości nikotyny. Drobno krojony tytoń cechuje głębia smaku oraz intensywność aromatu. Autentyczny, oryginalny smak z pewnością zadowoli sympatyków palenia.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest od ilości kilogramów w danej paczce w połączeniu z doskonałą jakością i efektownym smakiem. Starannie dobrana kompozycja surowców sprawia, że powstaje niezwykle harmonijny i doskonały smak. Warte ceny, jaką musimy zapłacić za 2 kilogramową paczkę naszego tytoniu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielna produkcja papierosów w domowym zaciszu wiąże się na początku z pewnymi kosztami, jakie musimy ponieść. Sam gotowy tytoń nam niestety nie wystarczy do przygotowania papierosa. Niezbędne będą także papierowe tutki, maszynka do nabijania papierosów oraz może się przydać papierośnica lub pudełko na gotowe skręty.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław