UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Light 5kg

Ondraszek tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałe połączenie mieszanek liści tytoniu, o delikatnym i lekkim posmaku, sprawia, że jest on chętnie wybierany przez smakoszy palenia. Zaliczany do grona słabych tytoni, z racji niskiej zawartości nikotyny. Subtelna moc, idealnie wywarzona nadaje aksamitny smak oraz niebywały słodkawy aromat. Dobrze dopasowana struktura, cienko pokrojonych nitek o złocistym odcieniu, doskonale nabija się w papierowe gilzy, nie dziurawiąc ich, z racji starannego oczyszczenia z patyków i innych śmieci.

cena: 424,99zł

Skład

Dobrze wyselekcjonowana, sumiennie oczyszczona mieszanka liści tytoni sprawia, że posiada on idealną strukturę oraz wilgotność. Wybrane surowce pochodzą z najlepszych plantacji, dokładnie oczyszczone, z niską zawartością nikotyny. Posiada idealnie giętkie, cienko krojone włókna, które się nie kruszą.

Zawartość nikotyny

Ilość nikotyny, która znajduję się w tym tytoniu, jest stosunkowo niska, w porównaniu z mocniejszymi mieszankami. Dzięki temu smak, jaki możemy poczuć, paląc tytoń Ondraszek, jest odpowiednio wywarzony oraz delikatny. Mieszanka suszu poddana odpowiednim procesom podczas produkcji raczy nas swoim doskonale wysublimowanym smakiem i lekkim aromatem.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Papierowe gilzy, maszynka do nabijania tytoniu, to podstawowe akcesoria, które będą potrzebne do własnoręcznego robienia papierosów. Najważniejsze to kupić odpowiedni tytoń, który idealnie nada się do nabijania w gilzy, będzie dobry w smaku oraz starannie przygotowany. Jeżeli szukasz lekkiego oraz delikatnego tytoniu o doskonałej wilgotności dobrze trafiłeś, tytoń Ondraszek jest zdecydowanie dla Ciebie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław