UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Ondraszek Light 3kg

Ondraszek tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałe połączenie harmonijnego smaku w dobrym stylu z odpowiednich surowców wraz z wywarzonym aromatem, znajdziemy w mieszankach tego tytoniu. Tworzone z pasją, ze szczególną starannością oddają najlepsze wartości w naszym tytoniu. Niska zawartość nikotyny sprawia, że czuć tę lekkość smaku, a zarazem jego wyrazistość zamkniętą w złotych liściach suszu. Doskonale nabija się w gilzy dzięki drobnemu pokrojeniu oraz dokładnemu oczyszczeniu. Niezwykle wydajny w atrakcyjnej cenie.

cena: 254,99zł

Zawartość opakowania

Najwyższa jakość, doskonałe właściwości, odpowiednia wilgotność zamknięte w szczelnej paczce. Odpowiednia struktura przygotowana do nabijania tytoniu w gilzy, zaraz po otwarciu. Pakowane od 1 kilograma do 7 kilogramów bardzo wydajnej mieszanki suszu.

Właściwości i cechy

Soczysty smak, odpowiednio wywarzony z niewielką ilością nikotyny zamknięty w szczelnym opakowaniu. Sympatycy palenia doceniają go za oryginalność smaku w przystępnej cenie. Doskonałe wrażenia już od pierwszego pociągnięcia.

Czy warto kupić?

Lubimy poczuć bogaty smak oraz delektować się jego głębią. Miłośnicy przysłowiowego dymka, cenią go za doskonałe właściwości w nim zawarte oraz oryginalny smak. Jeżeli lubisz doskonale wywarzony smak i delikatne wrażenia to Ondraszek jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław