UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń ondraszek light

Ondraszek tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Ondraszek Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zaliczany do grupy słabych tytoni, zawierających niewielką ilość nikotyny. Znalazł uznanie wśród koneserów lekkiego i delikatnego smaku. Dzięki specjalnym procesom oczyszczania jest dobrze wyselekcjonowany i posiada idealną wilgotność. Tytoń Ondraszek jest delikatny i subtelny dlatego chętnie sięgają po niego osoby ceniące doskonale wywarzony smak i aromat. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, przeznaczony do samodzielnego skręcania papierosów.

cena: 84,99zł

Skład

Zawarte wyłącznie szlachetne i unikatowe gatunki tytoniu, doskonałej jakości z odpowiednią wilgotnością nadają pełnię smaku oraz są gwarancją najwyższej jakości. Idealnie giętkie włókna o dłuższej złocistej nitce znakomicie nabijają się w papierowe tutki.

Właściwości i cechy

Tytoń o doskonałych właściwościach, z drobno krojonym suszem i odpowiednią wilgotnością co powoduje, że jest bardzo wydajny. Mieszanka z delikatnych i lekkich tytoni cieszy swoim niezwykłym smakiem oraz subtelnym aromatem. Niewielka ilość nikotyny daje wyczuć lekki i wywarzony smaczek.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależy od wielkości opakowania, to znaczy od ilości kilogramów w danej paczce. Dostępne są paczki od 1 kilograma do 7 kilogramów. Każde opakowanie zawiera najwyższej jakości tytoń o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Ciekawa kompozycja starannie dobranych mieszanek warta jest swojej ceny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław