Tytoń papierosowy Marlboro Średni

Poczuj się jak Marlboro Man, wzbudzając zazdrość wśród mężczyzn i pożądanie u kobiet. Niezłomny kowboj to ikona Ameryki lat 50. ubiegłego wieku. Pomimo tylu dekad marka papierosów do dziś jest jedną z najpopularniejszych na rynku i wciąż łączy się ją z symbolem męskości.

Od teraz sam możesz skręcić ulubione papierosy, wybierając tytoń papierosowy Marlboro Średni. Złóż zamówienie jeszcze dziś, a otrzymasz je w przeciągu 24 godzin.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Średni

Co wyróżnia średni tytoń papierosowy Marlboro?

Papierosy Marlboro od początku istnienia powstają ze szlachetnego tytoniu o ciemnej barwie. Susz z liści tytoniu jest cienko cięty, co pozwala lepiej go ubić. Jak każdy wysokiej jakości tytoń pozbawiony jest zanieczyszczeń, których duża ilość powoduje większe zadymienie.

Smak papierosów Marlboro średnich jest łagodniejszy, lecz nie przeszkadza to wyczuć czekolady. To samo dotyczy zapachu, w którym dominuje aromat kakaowca.

Ile kosztuje 1 kg tytoniu papierosowego Marlboro? Cena

Wybierając tytoń papierosowy Marlboro Średni, masz do wyboru aż 7 wariantów wagowych – 1 kg kosztuje tylko 75 zł! Sięgając po produkt na wagę, oszczędzasz – tylko z 1 kg tytoniu możesz skręcić aż do 1500 papierosów!

Zamów tytoń papierosowy Marlboro Średni na tanityton24.pl

Powrót do przeszłości jest możliwy, dzięki legendarnym papierosom Marlboro. Skręć je sam i poczuj klimat znany z amerykańskich filmów lat 50. Wybierz wagę i kliknij „Zamów”. Wypełnij formularz w kilku prostych krokach, a my zrealizujemy zamówienie w przeciągu jednego dnia.

Tytoń papierosowy Marlboro Średni wysyłamy w szczelnych opakowaniach, aby nie utracił on swojego niepowtarzalnego aromatu.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław