UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń papierosowy marlboro średni 7 kg

Marlboro tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy Marlboro Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Świetny odpowiednik znanych oraz docenianych papierosów marki Marlboro na całym globie. Jego dosyć charakterystyczny smak, z nutką czekolady, sprawia, że idealnie współgra z wywarzonym aromatem. Jego unikatowy smak wielbiony jest przez największych entuzjastów niekonwencjonalnego smaku. Doskonała wilgotność zapewnia idealnie giętkie włókna, co sprawia, że pył tytoniowy się nie wykrusza i łatwo nabija się w gilzy.

cena: 594,99zł

Zawartość opakowania

Najwyższej klasy mieszanki tytoni, starannie zebrane, idealnie oczyszczone, poddane specjalnym procesom produkcji. Zapakowane w szczelne paczki, które zachowują odpowiednie właściwości oraz wilgotność do ostatniej nitki. Paczki zawierają od 1 kilograma do 7 kilogramów najlepszego tytoniu.   

Skąd się bierze tytoń?

Tytoń jest rośliną, która jest hodowana na największych plantacja świata, pod okiem najlepszych plantatorów, spod których wychodzą najlepsze mieszanki tego suszu. Tutaj liczy się precyzja i każdy szczegół, który może mieć znaczący wpływ na odpowiedni smak i wywarzony aromat tytoniu.

Właściwości i cechy

Czekoladowe nutki wyraźnie wyczuwalne w smaku tytoniu Marlboro, doskonale charakteryzują znaną na całym świecie markę. Niezwykły smak o dosyć wyraźnie wyczuwalnej mocy nikotyny cieszy się sympatyków palenia. Doskonały do indywidualnego robienia papierosów, o doskonałej strukturze oraz wilgotności.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław