UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń papierosowy marlboro średni 1 kg

Marlboro tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy Marlboro Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Ekspresywny aromat w harmonijnym połączeniu fenomenalnego smaku o czekoladowej nucie tworzy szatę naszego tytoniu. Niezawodna jakość oraz niespotykana oryginalność sprawiają, że chętnie sięgamy po ten tytoń. Wielu z nas pragnie odkrywać głębię powalającego smaku w doskonale skomponowanej mieszance. Świetnie nadaje się do samodzielnego przygotowywania papierosów dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności, nie kruszy się, przez co jest bardziej wydajny.

cena: 509,99zł

Właściwości i cechy

Charakterystyczną cechą jest jego oryginalność, która doskonale daje się odczuć już od pierwszego pociągnięcia. Niczym nie różni się od papierosów marki Marlboro, cenionych na całym globie. Za niewielką ceną idzie duża wydajność w parze z niepowtarzalnym smakiem oraz wyrazistym aromatem.

Zawartość opakowania

Najlepszej klasy mieszanki tytoni, po specjalnej obróbce, harmonijnie dobrane pod   względem smaku i aromatu. Zapakowane w szczelne paczki od 1 do 7 kilogramów, zawierające starannie oczyszczony tytoń o idealnej strukturze oraz wilgotności. Ma doskonałą strukturę, drobno krojonego tytoniu, dzięki czemu idealnie nadaję się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Do samodzielnego wykonywania papierosów w domu, oprócz gotowego tytoniu będziemy potrzebowali dodatkowo gilz papierowych, w które nabijemy tytoń oraz maszynkę ręczną lub elektryczną, tutaj wybór jest indywidualną kwestią każdej osoby. Oba typy doskonale nadają się do pracy z naszym tytoniem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław