+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń papierosowy marlboro średni 5 kg

Marlboro tytoń Średni 5kg

 

Tytoń papierosowy Marlboro Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały smak, idealne połączenie składników sprawia, że tytoń Marlboro jest jednym z najchętniej wybieranych na rynku. Najwyższa jakoś tytoni, o ciekawej dosyć intensywnie wyczuwalnej nutce czekolady, powoduje, że smak nabiera efektownej barwy i świetnie harmonizuje się z idealnie wywarzonym aromatem. Marlboro jest znaną i docenianą marką na całym świecie, miłośnicy palenia doceniają ją za tradycyjną recepturę mieszanek i oryginalność.

cena: 375zł

Tytoń papierosowy Marlboro średni 5 kg – właściwości i cechy

Charakteryzuje się niezwykłym smakiem, o dość wyraźnie wyczuwalnej mocy nikotyny. Jego czekoladowe nutki nadają oryginalności smaku oraz wysublimowanego aromatu. Doskonale oddaje smak papierosów tej samej marki, która ceniona jest na całym świecie.

Tytoń papierosowy Marlboro średni 5 kg – skąd się bierze tytoń?

Roślina hodowana w wielu krajach na świecie, nazywana tytoniem, która doskonale dostosowuje się do większości warunków klimatycznych. Uprawiana na najlepszych plantacjach na świecie, pod okiem najlepszych fachowców z ogromnym doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że nasz tytoń jest wyłącznie z najwyższej klasy surowców o bogatym smaku i niezwykłym aromacie.

Tytoń papierosowy Marlboro średni 5 kg – zawartość opakowania

Najlepsze mieszanki suszu, połączone ze sobą w harmonijną całość, szczelnie zamknięte w estetycznym opakowaniu, zachowują najlepsze wartości do samego końca. Dokładnie oczyszczone z patyków i innych nieczystości, posiadające odpowiednią strukturę doskonale nadają się do ręcznego nabijania papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław