UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń papierosowy marlboro średni 4 kg

Marlboro tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Marlboro Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń sklasyfikowany do grupy średnich tytoni, o wywarzonym i nie za mocnym smaku. Odpowiednio zebrany, oczyszczony, podzielony na paczki z odpowiednią ilością kilogramów, zależnych od preferencji. Świetnie nadaje się do ręcznego przygotowywania papierosów przy pomocy maszynki ręcznej lub elektrycznej. Ma odpowiednią strukturę oraz wilgotność, aby bez problemu wbić się w papierowe gilzy.

cena: 339,99zł

Co to jest?

Najwyższej klasy surowce, zebrane z najlepszych plantacji na świecie, hodowane w dobrej jakości glebach, w odpowiednich warunkach. Uprawiane pod okiem najlepszych plantatorów, z wieloletnim doświadczeniem, poddane szczególnym procesom produkcji. Doskonale, starannie dobrane mieszanki liści tytoniu cechuje wyjątkowy oraz wyrazisty smak.

Zawartość opakowania

Dostępne opakowania w naszej ofercie zawiera określoną ilość kilogramów, można kupić paczki 1 kilogramowe, aż do 7 kilogramów. W środku znajdziemy absolutnie najwyższej klasy surowce, pochodzące z najlepszych światowych plantacji, doskonale oczyszczone z pyłów, patyków i innych zanieczyszczeń. Cena równa się jakości i zawsze jest na najwyższym poziomie.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Do indywidualnego wykonywania papierosów, oprócz naszego gotowego, doskonale przygotowanego tytoniu, będziemy jeszcze potrzebowali dodatkowe wyposażenie. Żeby móc nabić nasz tytoń, potrzebujemy papierowych gilz oraz maszynkę elektryczną lub ręczną, która nam w tym pomoże. Na rynku dostępne są różne sprzęty, m.in. popielniczki, papierośnice oraz pudełka do przechowywania gotowych papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław