UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń papierosowy marlboro średni 2 kg

Marlboro tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy Marlboro Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałość smaku, idealnie współgra z niepowtarzalnym aromatem. Wyraźnie wyczuwalne czekoladowe nuty sprawiają, że tytoń Marlboro jest produktem najwyższej jakości o niepowtarzalnym smaku. Świetnie oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Dobrze nabija się w papierowe gilzy, dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności.

cena: 169,99zł

Proces powstawania

Tylko odpowiednie warunki klimatyczne, dobrej jakości gleba, dobrego gatunku sadzonki zapewniają wysokiej klasy tytoń. Doświadczenie plantatorów, ich uprawa, zbiory liści tytoniu, ich suszenie oraz dalsze procesy pozwalają uzyskać najlepszej jakości susz, który zapakowany jest w szczelnie zamknięte paczki, które zachowują wszystkie swoje właściwości.

Zalety

Miłośnicy palenia wybierają tytoń taki, który spełnia ich oczekiwania smakowe. Tytoń Marlboro jest chętnie wybierany ze względu swojej oryginalności i doskonałego smaku. Niepowtarzalny wywarzony smak, z delikatną nutą czekolady, sprawia, że możemy delektować się doskonałym smakiem papierosa.

Zawartość nikotyny

Zawiera śladowe ilości nikotyny, która daje wyrazisty, zarazem delikatny smak z mocno wyczuwalną nutą czekolady. Harmonia smaku polega na doskonałym połączeniu mieszanek tytoniu o różnej mocy i aromacie, która daje poznać jego najwspanialsze właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław