Tytoń papierosowy Marlboro Mocny

Marlboro to legenda przemysłu papierosowego. Wyroby tytoniowe znanego na całym świecie producenta niejednokrotnie stawały się atrybutem filmowych amantów i były wyznacznikiem męskości. Marlboro stały się synonimem papierosów i do dziś są uważane za jeden z najlepszych wyrobów na rynku. Tytoń papierosowy Marlboro Mocny to bez wątpienia doskonały wybór dla tych palaczy, którzy cenią sobie samodzielne skręcanie papierosów.

Kup tytoń na wagę i oszczędzaj. W Tani Tytoń 24 masz aż 7 wariantów do wyboru. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już teraz.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny

Czym charakteryzuje się mocny tytoń papierosowy Marlboro?

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny charakteryzuje się wyraźnym, aczkolwiek stonowanym smakiem. Palacze mogą poczuć także delikatny zapach i aromat czekolady. Co więcej, wysoka jakość tytoniu jest zauważalna w kolorze suszu oraz sposobie jego cięcia. Marlboro pod tym względem również nie zawodzi i proponuje cienkie, ciemne paseczki doskonale nadające się do samodzielnego nabijania i skręcania papierosów.

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny – ile kilogramów mogę kupić?

Na tanityton24.pl masz do wyboru aż 7 wariantów wagowych do wyboru:

  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 4 kg,
  • 5 kg,
  • 6 kg,
  • 7 kg.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Marlboro Mocny? Cena

Wybierz wagę i złóż zamówienie już teraz – tytoń papierosowy Marlboro Mocny możesz mieć już od 75 zł za 1 kg! Kupując sam tytoń, oszczędzasz – tylko z 1 kg możesz skręcić nawet do 1500 papierosów, co przekłada się na około 75 paczek produktu.

Złóż zamówienie z dostawą do domu w sklepie online Tani Tytoń 24

Poczuj klimat dawnych lat i spróbuj kultowych papierosów Marlboro. Skręć je sam, wybierając jeden z wariantów dostępnych w naszym sklepie. Zapoznaj się z pełną ofertą i sam zdecyduj, na jaki z produktów postawić.

Zamów tytoń papierosowy Marlboro Mocny jeszcze dziś, a otrzymasz go w przeciągu 24 godzin.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław