UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 7 kg

Marlboro tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały tytoń, z najlepszych surowców, o dużej mocy nikotyny, z wyraźnie wyczuwalną nutą czekoladową, tworzy niesamowity smak pełen wrażeń. Legendarna marka Marlboro cieszy swoim smakiem od około 1902 roku, nasz tytoń dokładnie odzwierciedla ten niebiańsko mocny smak i wyrazisty aromat. Cechuje go odpowiednia wilgotność, cienko krojone liście, dzięki czemu pył papierosowy się  nie wykrusza i idealnie nadaje się do ręcznego nabijania papierosów w gilzy.

cena: 594,99zł

Zawartość opakowania

Zapakowany jest w paczki z odpowiednią ilością tytoniu, w zależności od indywidualnych preferencji. Opakowania zawierają od 1 kg do 7 kg tytoniu. W każdej paczce znajduje się mieszanka suszu z doskonałej jakości surowców, z najlepszych plantacji. Odpowiednio wybrany, dokładnie oczyszczony z odpowiednią mocą nikotyny. Szczelnie zapakowane  zatrzymują wszystkie właściwości tytoniu.

Dlaczego warto kupić?

Niezwykły smak, doskonała cena i najwyższa jakość to niektóre argumenty, które przemawiają na korzyść tego tytoniu. Oryginalny, mocny smak doskonale wyczuwalny jest podczas palenia, doskonale oddając właściwości papierosów tej samej marki. Idealnie pokrojony, posiadający odpowiednią wilgotność nie kruszy się i super się nadaje do ręcznego robienia papierosów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Nasz tytoń idealnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów, gotowy jest do użycia zaraz po otwarciu opakowania. Jednakże, aby ułatwić sobie zadanie, należy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Przede wszystkim potrzebne będą papierowe gilzy, do których będziemy wkładać gotowy tytoń, maszynka ręczna lub elektryczna według uznania. Dodatkowe sprzęty, które mogą być przydatne to m.in. popielniczka oraz papierośnica lub estetyczne pudełka do przechowywania zrobionych papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław