UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 6 kg

Marlboro tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Czysty tytoń, dokładnie wyselekcjonowany, dobrze wywarzony o mocnym i aromatycznym smaku i zapachu. Od lat cieszy koneserów palenia swoimi wyrazistymi i głębokimi właściwościami. Idealnie oddaje charakter oryginalnego smaku papierosów tej samej marki. Doskonale cienko skrojony susz, o odpowiedniej wilgotności świetnie sprawdza się przy ręcznym robieniu papierosów.

cena: 509,99zł

Jak powstaje?

Starannie zebrane szlachetne gatunki liści tytoniu, pod okiem doświadczonych fachowców. Najwyższej klasy mieszanki suszu, poddane specjalnej obróbce, dokładnie wyczyszczone z pyłów, kijów oraz innych śmieci. Szczelnie zapakowane w paczki, tak aby zachowały wszystkie swoje właściwości, podzielone na kilogramy.

Zawartość nikotyny

Ilość nikotyny zawarta w tym tytoniu jest dosyć duża, dzięki czemu jego smak jest wyraziście mocny o niepowtarzalnym aromacie. Zawiera najlepszej jakości susz, który jest idealnie wywarzony, odpowiednio wyselekcjonowany, oddając tym samym wysublimowany smak i intensywny aromat.

Właściwości i cechy

Cieszy swoim mocnym smakiem, oddając wywarzony smak papierosów tej samej marki, znanej i cenionej na całym świecie. Cechuje go duża zawartość nikotyny, co daje wyrazisty smak i wyjątkowe doznania, które zaspokoi pragnienia fanatyków mocnego smaku. Każdy palacz docenia inne właściwości tytoniu, jeżeli natomiast lubisz tę moc i głębie smaku, to tytoń Marlboro zdecydowanie przypadnie Ci do gustu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław