+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 5 kg

Marlboro tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o mocnym i wyrazistym smaku należy do tytoni o dużej zawartości nikotyny, idealnie oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki. Doskonały poziom wilgotności sprawia, że zapobiega on wykruszaniu się pyłu tytoniowego i świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy papierowe. Specjalne procesy obróbki powodują, że jest on wysoce wydajny w bardzo przystępnej cenie.

cena: 375zł

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 5 kg – zawartość opakowania

Opakowanie zawiera szlachetne mieszanki suszu, starannie zebranych, odpowiednio dobranych, tworzących niesamowitą spójność smaku. Moc dzięki zawartości nikotyny dopełnia całość i tworzy nietuzinkowe doznania. Pocięte w cienkie nitki doskonale nabija się w gilzy.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 5 kg – dlaczego warto go kupić?

Cenisz niepodważalny smak, wyniosły, dobrze wyczuwalny aromat podczas palenia? Tytoń Marlboro taki właśnie jest, ceniona marka niezmiennie od około 1902 roku na całym świecie, cieszy podniebienia najbardziej wymagających miłośników palenia. Oryginalność smaku w przystępnej cenie to gwarancja jakości i dobrego smaku.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 5 kg – czym różni się od papierosów tej samej marki?

Cena jest jedyną głównym czynnikiem, która różni tytoń Marlboro od papierosów tej samej marki. Natomiast wyrazisty, mocny smak, z wyraźnie wyczuwalnymi czekoladowymi nutami, sprawia, że niczym nie odbiega od oryginału. Doskonale cienko skrojony tytoń, o odpowiedniej wilgotności, świetnie nadaje się do nabijania w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław