+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 4 kg

Marlboro tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Mocny, charakterny smak, z dużą zawartością nikotyny, powstały z najwyższej klasy mieszanek suszu, to charakterystyczne cechy niepowtarzalnego tytoniu. Starannie zebrane, odpowiednio wyselekcjonowane, po odpowiedniej obróbce. Zapakowane w odpowiednie paczki wyłącznie najlepsze gatunki tytoni. Tak to idealny opis tytoniu papierosowego Marlboro.

cena: 300zł

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 4 kgwłaściwości i cechy

Nieodłącznymi cechami tytoniu Marlboro są niewątpliwie jego bogactwo smaku oraz wyrazistość aromatu, które możemy poczuć podczas palenia. Wyraźnie wyczuwalne czekoladowe nuty powodują, że nabiera on unikatowego smaku. Wszystko to w połączeniu z dużą ilością nikotyny sprawia, że smak jest dosyć intensywny i mocny.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 4 kg – zalety

Odpowiednio dopasowane mieszanki tytoniu, o idealnej strukturze i intensywności smaku, sprawiają, że tytoń Marlboro doceni każdy fanatyk palenia. Drobno krojony susz, dokładnie oczyszczony z patyków oraz innych zanieczyszczeń, doskonale nadaje się do ręcznego nabijania papierosów w domu.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 4 kg – o czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Do ręcznego robienia papierów potrzebne są odpowiednie akcesoria, które ułatwią nam pracę. Niezbędny jest zakup papierowych gilz, w które będziemy nabijać gotowy tytoń, przy pomocy maszynki ręcznej lub elektrycznej, to już indywidualny wybór każdej osoby. Gotowe papierosy możemy zapakować w zakupione wcześniej estetyczne pudełko, wybór jest naprawdę ogromny. 

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław