UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 3 kg

Marlboro tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Fenomenalny smak, niepowtarzalny i ekspresywny aromat wydobywający się z tytoniu Marlboro powoduje, że coraz częściej do niego wracamy. Jego oryginalność i najwyższa jakość jest doceniana przez miłośników mocnych wrażeń. Tutaj jakość idzie w parze z gwarancją ceny i powalającego smaku. Idealnie skomponowana mieszanka, świetnie nadaje się do samodzielnego robienia papierosów w domu.

cena: 254,99zł

Zawartość opakowania

Dobry smak można wyłącznie uzyskać z najwyższej jakości surowców. Rzetelnie zebrane liście tytoniu, dokładnie sprawdzone i oczyszczone trafiają do paczek z naszym tytoniem. Cena równa się jakość, która musi zadowolić najwyższą klasą produktów. Każde opakowanie zawiera określoną ilość kilogramów, zależnych od preferencji. W ofercie posiadamy paczki od 1 kilograma do 7 kilogramów.

Zawartość nikotyny

Mocny smak oraz wyrazisty aromat jest dobrze wyczuwalny dzięki wysokiej zawartości nikotyny. Najwyższej jakości susz, doskonale połączony, daje nam niezwykle wysublimowany smak, odpowiednio wywarzony oraz głęboki aromat. Idealny dla koneserów ostrego i intensywnego smaku.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależna jest od zawartości kilogramów w danej paczce. W naszej ofercie posiadamy opakowania 1 kilogramowe, które są najtańsze, aż po 7 kilogramowe paczki, których cena jest większa. Jakość, wyszukany smak i niepowtarzalny aromat znajdą Państwo w każdym naszym opakowaniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław