+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Marlboro tytoń papierosowy Mocny 1kg

Marlboro tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To doskonały wybór dla koneserów mocnego palenia, których fascynuje samodzielne przygotowanie papierosa o doskonałym smaku. Idealnie nabija się w papierowe tutki, co daje satysfakcje i zadowolenie wyrazistego i oryginalnego smaku. Marlboro zawiera czysty, dokładnie wyselekcjonowany tytoń. Specjalne procesy obróbki, sprawiają, że jest on bardzo wydajny, co dłużej pozwala cieszyć się jego wykwintnym smakiem.

cena: 75zł

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 1 kg – jaki jest?

Jest doskonałym odpowiednikiem znanych i cenionych papierosów tej samej marki, o dosyć charakterystycznym, wyraźnym smaku. Doskonale wyczuwalne, czekoladowe nuty sprawiają, że tytoń nabiera unikalnego smaku, docenianego przez sympatyków palenia. Cienko pokrojone nitki doskonale nabijają się w papierowe tutki. Odpowiednia wilgotność zapewnia dobrą gęstość włókien.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 1 kg – zawartość nikotyny

Mocny oraz wyrazisty smak jest doskonale wyczuwalny za sprawą dużej zawartości nikotyny, która pochodzi z najlepszych odmian suszu. Idealnie wywarzony smak jest zasługą precyzyjnie połączonych mieszanek tytoniu, które harmonijnie ze sobą współgrają oraz dużej ilości nikotyny, która w połączeniu daje ten nieziemski smak.

Tytoń papierosowy Marlboro mocny 1 kg – zawartość opakowania

Paczki z naszym tytoniem dostępne są o różnych wielkościach od 1 kilogramowych paczek, aż do 7 kilogramowych paczek. Każda z nich zawiera najwyższą jakość tytoniu, ze starannie dobranej kompozycji, o odpowiedniej ilości nikotyny. Tak dokładnie wyselekcjonowany tytoń o odpowiedniej strukturze, doskonale nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław