UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 7 kg

Marlboro tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Najwyższa klasa, doskonała jakość oraz niska cena to gwarancja idealnego smaku i lekkości aromatu. Ceniona na całym świecie marka tytoniu papierosowego swoimi walorami smakowymi sprosta najbardziej wymagającym sympatykom dobrego gustu. Klasa sama w sobie tkwi w doskonałości smaku i intensywności aromatu. Starannie przygotowany susz, świetnie nadaje się do ręcznego nabijania papierosów w domowym zaciszu.

cena: 594,99zł

Zawartość opakowania

Nasz tytoń zawiera absolutnie najlepszej klasy mieszanki suszu, odpowiednio zebranych, poddanych specjalnej obróbce oraz doskonale wyselekcjonowanych. Dzięki prawidłowej strukturze, odpowiedniej wilgotności super sprawdzają się podczas własnoręcznego nabijania gilz naszym tytoniem.

Dlaczego warto kupić?

Doskonałej jakości surowce, wyłącznie z najlepszych plantacji, starannie przygotowanych pod czujnym okiem specjalistów. Świetnie dopasowane składniki z jasnego suszu, które oddają całość swojego bogactwa smaku oraz wyrazistego aromatu. Idealny dla sympatyków delikatnych wrażeń, o nietuzinkowym smaku oraz małej ilości nikotyny.

Skąd się bierze tytoń?

Tytoń to roślina, która uprawiana jest na plantacjach na całym świecie, najlepsi plantatorzy starannie dbają o te rośliny, pielęgnują je, aby były surowcem najwyższej klasy. Precyzja, jak i każdy szczegół wpływa na doskonałość smaku i aromatu, który zawarty jest w naszym tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław