UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 6 kg

Marlboro tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zakwalifikowany do grupy słabych tytoni z niską zawartością nikotyny, która powoduje, że smak jest znacznie lżejszy i delikatniejszy. Specjalnie przetworzona, odpowiednio dobrana mieszanka suszu, daje lekki, bardzo subtelny smak o wyraziście stonowanym aromacie. Najwyższa jakość surowców gwarantuje niesamowity delikatny smak, który harmonijnie współgra z wysublimowanym aromatem.

cena: 509,99zł

Tytoń papierosowy Marlboro light 6 kg –zalety

Oryginalność smaku jest ogromną zaletą tego tytoniu, w niczym nie odbiega od papierosów marki Marlboro. Zrobiony z największą starannością, z najwyższej jakości wyszukanych jasnych tytoni, doskonale dobranych mieszanek złotego suszu. Jego subtelny smak rozpieszcza nasze podniebienia, a znakomita struktura, drobno pokrojone liście świetnie nadają się do samodzielnego przygotowania papierosów.

Od czego zależy cena?

W ofercie posiadamy różnego rodzaje tytonie, zapakowane w paczki o różnej pojemności, od 1 kg do 7 kg, od których uzależniona jest cena. Natomiast każde opakowanie zawiera tą samą najwyższą jakość produktu, o najlepszych właściwościach i walorach smakowych.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Samodzielne przygotowanie papierosów w domu wymaga chęci oraz potrzebnych akcesoriów. Oprócz zakupu gotowego suszu należy dodatkowo zaopatrzyć się w papierowe gilzy do nabijania tytoniu, maszynkę ręczną bądź elektryczną (wedle gustu). Na rynku dostępnych jest wiele dodatkowych produktów, które mogą być przydatne, można kupić różnego rodzaju popielniczki, pudełka do zapakowania skręconych papierosów czy efektowne papierośnice.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław