UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 5 kg

Marlboro tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń ten ma odpowiednią strukturę, doskonałą wilgotność, która powoduje dobrą giętkość włókien, nie ma ryzyka wykruszania się pyłu tytoniowego. Cienko pokrojone nitki doskonale nadają się do nabijania w papierowe gilzy. Oryginalny smak w niższej cenie cieszy podniebienia miłośników palenia. Doskonały wybór koneserów tej kultowej marki, którzy cenią tradycyjną recepturę suszu i głębię smaku.

cena: 424,99zł

Tytoń papierosowy Marlboro light 5 kg  – zawartość opakowania

Doskonałej jakości susz, najlepiej połączonych ze sobą mieszanek tworzą harmonijną całość, szczelnie zamknięte w opakowaniu, z zachowaniem wszystkich najważniejszych wartości. Starannie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń, mające odpowiednią strukturę super nadają się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

Właściwości i cechy

Wyłącznie najlepsze właściwości zawarte są w tytoniu Marlboro, który jest drobno krojony, posiada małą wilgotność, idealną giętkość nie powoduje wykruszania się pyły tytoniowego. Jest bardzo wydajny, dłużej pozwala cieszyć się swoją lekkością i delikatnością smaku.

Skład

W składzie tytoniu Marlboro znajdziemy najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowany susz o jasnym zabarwieniu oraz niesamowitym smaku. Najlepsi plantatorzy dbają o liście tytoniu, odpowiednio je selekcjonują i dobierają, aby zachowały najlepsze swoje wartości, które dopełnią smak naszego tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław