UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 4 kg

Marlboro tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Najwyższa jakość, niepowtarzalny styl oraz niska cena, te czynniki łączą się w jedną całość i tworzą nasz niepowtarzalny tytoń. Uzyskany z najlepszych liści tytoniu, o niepowtarzalnym smaku, wyłącznie z najlepszych plantacji. Najlepsi plantatorzy starannie dbają o każdy szczegół, aby tytoń był najwyższej jakości. Doskonale wyselekcjonowany, należycie oczyszczony, poddany specjalnym procesom produkcji, świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów.

cena: 339,99zł

Czym różni się od oryginalnych papierosów?

Jego oryginalność i niepowtarzalność znakomicie oddają smak oryginalnych papierosów marki Marlboro, która jest jedną z najbardziej ulubionych na świecie. Dzięki znacznie niższej cenie możemy cieszyć się jego smakiem na dłużej. Super sprawdza się podczas samodzielnego nabijania papierosów w gilzy papierosowe.

Zawartość nikotyny

Tytoń o niskiej zawartości nikotyny w liściach suszu, delikatnie muska nasze podniebienia swoją lekkością smaku i wysublimowanym aromacie. Niewielka moc nikotyny powoduje jego wywarzony smak i głębie aromatu. Idealny dla osób, które cenią wyraźny, lecz zdecydowanie nie za mocny smak.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas samodzielnego robienia papierosów w domu, zdecydowanie przydadzą się nam inne gadżety, które ułatwią nam pracę. Pierwszym niezbędnym produktem potrzebnym podczas kręcenia papierosów są papierowe tutki oraz maszynka ręczna lub elektryczna (zależnie od preferencji każdej osoby) do nabijania tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław