UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 3 kg

Marlboro tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Żeby tytoń był dobry i oddał swoje właściwości podczas palenia, musi przejść odpowiednie procesy produkcji. Starannie zebrane, dokładnie wyselekcjonowane mieszanki, poddane są odpowiedniej obróbce pod okiem najlepszych specjalistów. Tylko taki tytoń, który zostanie odpowiednio przygotowany, trafia do zadowolonych klientów. Taki jest właśnie nasz tytoń, który zawiera wyłącznie najwyższej klasy surowce.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Harmonijne połączenie najlepszych odmian tytoniu, o nieskazitelnym smaku i niepowtarzalnym aromacie cechuje nasz tytoń. Niska zawartość nikotyny sprawia, że czuć jego lekkość i subtelność. U nas jakość równa się cena.

Zawartość nikotyny

Niewielka ilość nikotyny, która znajduje się w liściach tytoniu, to doskonałe połączenie subtelnego i lekkiego smaku. Tylko unikatowe gatunki, starannie dobrane pod względem smaku i mocy, tworzą harmonijną całość z delikatnym aromatem. Prosty i łagodny smak łączy miłośników palenia na całym świecie.

Od czego zależy jego cena?

W naszych paczkach zawarty tytoń ma od 1 kilograma do 7 kilogramów pojemności. Wiadome jest, że im więcej kilogramów tym cena będzie wyższa. Jakość w każdym opakowaniu pozostaje bez zmian, jest najwyższej jakości z najlepszymi właściwościami. Także smak i aromat pozostaje niezmienny, bez względu na opakowanie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław