UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 2 kg

Marlboro tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

W skład wchodzą najwyższej klasy, starannie dobrane mieszanki suszu posiadające lekki i wysublimowany smak. Wyraźnie wyczuwalna aksamitność smaku sprawia niska zawartość nikotyny. Delikatny aromat unoszący się podczas palenia powoduje niezapomniane doznania. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, świetnie odzwierciedla jego nietuzinkowy smak i rozpieszcza zmysły swoją delikatnością.

cena: 169,99zł

Skąd się bierze tytoń?

Hodowana w wielu krajach na świecie roślina tytoniu, doskonale sprawdza się w różnych warunkach klimatycznych. Najlepsze plantacje uprawiają różnego rodzaju odmiany tytoni, ku uciesze sympatyków dobrego smaku. Tytoń Marlboro produkowany jest od 1876 roku, z najwyższej klasy mieszanek o delikatnym i niepowtarzalnym smaku.

Zawartość opakowania

Wysokiej klasy odmiany mieszanek tytoni, z najlepszych plantacji na świecie, starannie zebranych, poddanych specjalnym procesom produkcji. Następnie szczelnie zapakowane w paczki od 1 do 7 kilogramów, z zachowaniem wszystkich wartości. Od razu po otwarciu nadają się do użytku, są bardzo wydajne i długą cieszą nasze podniebienia.

Zawartość nikotyny

Niewielka ilość nikotyny zawarta w tym tytoniu, daje delikatny i bardzo subtelny smak. Idealnie dopasowane składniki, tworzą harmonijną całość, oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki. Zaliczane to słabych tytoni, o niskiej zawartości nikotyny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław