+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 1 kg

Marlboro tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jest odpowiednikiem jednej z najbardziej znanych i lubianych marek papierosów, o tej samej nazwie, cechuje go niska zawartość nikotyny oraz delikatny i wyważony smak. Tytoń ten produkowany jest od 1876 roku, z najwyższej jakości, najlepszych odmian suszu. Najczęściej sięgają po niego osoby, które cenią sobie delikatny smak i niepowtarzalny aromat.

cena: 75zł

Tytoń papierosowy Marlboro light 1 kg – właściwości i cechy

Drobno krojony susz o niskiej wilgotności jest cechą tytoniu Marlboro light, jest bardzo wydajny i doskonale nabija się w papierowe gilzy. Delikatna i lekka mieszanka najlepszych tytoni, sprawia, że możemy cieszyć się jego subtelnym smakiem oraz niezwykłym aromatem. Niska zawartość nikotyny powoduje, że jest lekki i przyjemny w smaku.

Tytoń papierosowy Marlboro light 1 kg – od czego zależy cena?

W zależności od ilości kilogramów zawartej w danej paczce uzależniona jest cena, którą musimy zapłacić. Każde opakowanie posiada mieszanki najlepszych jasnych tytoni o doskonałym smaku i aromacie. Dostępne są opakowania mające od 1 kilograma do 7 kilogramów doskonałej jakości suszu, do samodzielnego robienia papierosów.

Tytoń papierosowy Marlboro light 1 kg – jak powstaje?

Najwyższej klasy mieszanki liści tytoniu, starannie zebrane, poddane odpowiedniej selekcji oraz potrzebnym procesom produkcji. Doskonale dobrane pod okiem najlepszych specjalistów, cieszą swoim delikatnym i lekkim smakiem. Te wszystkie działania pozwalają na dopuszczenie tytoniu Marlboro do zapakowania w szczelne torebki, z zachowaniem wszelkich norm, które trafiają do klienta, aby cieszyć jego podniebienie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław