UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Light 1 kg

Marlboro tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Marlboro Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jest odpowiednikiem jednej z najbardziej znanych i lubianych marek papierosów, o tej samej nazwie, cechuje go niska zawartość nikotyny oraz delikatny i wyważony smak. Tytoń ten produkowany jest od 1876 roku, z najwyższej jakości, najlepszych odmian suszu. Najczęściej sięgają po niego osoby, które cenią sobie delikatny smak i niepowtarzalny aromat.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Drobno krojony susz o niskiej wilgotności jest cechą tytoniu Marlboro light, jest bardzo wydajny i doskonale nabija się w papierowe gilzy. Delikatna i lekka mieszanka najlepszych tytoni, sprawia, że możemy cieszyć się jego subtelnym smakiem oraz niezwykłym aromatem. Niska zawartość nikotyny powoduje, że jest lekki i przyjemny w smaku.

Od czego zależy cena?

W zależności od ilości kilogramów zawartej w danej paczce uzależniona jest cena, którą musimy zapłacić. Każde opakowanie posiada mieszanki najlepszych jasnych tytoni o doskonałym smaku i aromacie. Dostępne są opakowania mające od 1 kilograma do 7 kilogramów doskonałej jakości suszu, do samodzielnego robienia papierosów.

Jak powstaje?

Najwyższej klasy mieszanki liści tytoniu, starannie zebrane, poddane odpowiedniej selekcji oraz potrzebnym procesom produkcji. Doskonale dobrane pod okiem najlepszych specjalistów, cieszą swoim delikatnym i lekkim smakiem. Te wszystkie działania pozwalają na dopuszczenie tytoniu Marlboro do zapakowania w szczelne torebki, z zachowaniem wszelkich norm, które trafiają do klienta, aby cieszyć jego podniebienie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław