UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 7kg

LM tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy LM Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jakość, prestiż, unikalny smak i niska cena idealnie wpisują się w cechy dobrego tytoniu, jakim jest tytoń LM. Mieszanka wyłącznie sprawdzonego suszu, harmonijnie połączonych liści tytoniu Virginia oraz Burley, tworzą niepowtarzalny i wyrazisty smak oraz naturalnie wysublimowany aromat. Średnia zawartość nikotyny sprawia, że czuć tę głębię smaku, a zarazem jego delikatność, która nie jest za mocna, taka w sam raz.

cena: 594,99zł

Zawartość opakowania

Nasze opakowania zawierają najwyższej jakości mieszanki tytoniu, które są starannie zebrane, doskonale dopasowane oraz poddane najlepszym procesom produkcji. Następnie zapakowane w paczki, które różnią się od siebie ilością kilogramów, szczelnie zamknięte, aby zachować wszystkie właściwości tytoniu. Tak odpowiednio przygotowany tytoń, ma idealną strukturę do samodzielnego robienia papierosów.

Czym różni się od oryginalnych papierosów?

Świetny, oryginalny smak tytoniu LM w niczym nie odbiega od smaku popularnych papierosów tej samej marki. Szlachetne gatunki tytoniu zapakowane w naszych paczkach niczym nie różnią się od oryginalnych papierosów. Jedyna różnica, którą można wskazać to wyłącznie cena, która jest znacznie niższa, niż cena paczki papierosów, co dłużej pozwala cieszyć się niepowtarzalnym smakiem.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Tytoń LM doskonale nadaje się do samodzielnego robienia papierosów w domu, natomiast należy także zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria do takich domowych produkcji. Maszynka ręczna lub elektryczna to kolejny przydatny produkt do nabijania papierosów oraz gilzy, w które będziemy nabijać nasz tytoń. Popielniczka jest kolejną rzeczą przydatną dla miłośnika palenia, przyda się w aucie czy na tarasie. Również na rynku możemy znaleźć różnego rodzaju opakowania, które zapewnią estetyczny wygląd naszym skręconym papierosom.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław