UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 6kg

LM tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy LM Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Nie za mocny, lekki i wywarzony smak, to cechy niepowtarzalnego tytoniu LM, który cieszy podniebienie najbardziej wymagających smakoszy. Ta amerykańska marka gwarantuje jakość i klasę, a przynależący do niej Phillip Morris International, jest liderem na światowym rynku. Nasz tytoń wyprodukowany jest wyłącznie z najwyższej klasy mieszanek suszu, a dzięki specjalnym procesom produkcji jest mega wydajny oraz doskonale i szybko nabija się w gilzy.

cena: 509,99zł

Jak powstaje?

Odpowiednio zebrane liście tytoniu Virginia oraz liście Burley, dokładnie wyselekcjonowane ze średnią ilością nikotyny, w całości oddają swoją subtelność i delikatność w smaku. Powstają pod okiem najlepszych fachowców, poddane specjalnym procesom produkcji, dokładnie oczyszczone tworzą harmonijną całość naszego tytoniu LM.

Zawartość nikotyny

Jest tytoniem o średniej zawartości nikotyny co powoduje wyrazisty, a zarazem delikatny, nie za mocny smak podczas palenia. Mieszanki suszu poddane specjalnym procesom produkcji są sumiennie wybrane, wymieszane, aby oddać pełny smak tytoniu oraz wydobyć wywarzony, doskonały smak. Idealnie sprawdzi się dla smakoszy ceniących dobry gust wywarzonego smaku.

Czy warto kupić?

Każdy miłośnik papierosa ma inne kubki smakowe, lubi co innego czuć na swoim podniebieniu. Jeżeli zależy Ci na doskonałym i wywarzonym smaku, w przystępnej cenie, to tytoń LM idealnie się sprawdzi. LM jest amerykańską marką, rozpoznawalna na całym świecie. Tutaj liczy się jakość i oryginalność produktu.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław