UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 5kg

LM tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy LM Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny smak, dokładnie wyselekcjonowanych tytoni, starannie dopasowanych i wymieszanych sprawia, że tytoń LM jest idealny dla koneserów wysublimowanego smaku. Oferujemy Państwu najwyższej jakości mieszanki, bez zbędnych dodatków chemicznych, doskonale wyczyszczonych z wszelkich zanieczyszczeń w atrakcyjnej cenie. Jego idealna struktura idealnie nadaje się do nabijania tytoniu w gilzy papierowe, a jego wysoka wydajność pozwala dłużej cieszyć się doskonałym smakiem.

cena: 424,99zł

Skład

Szlachetne liście tytoniu Burley o brunatnym odcieniu oraz liści tytoniu Virginia, to specjalnie wyszukane, odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki suszu. Cienko krojony, dobrze wyczyszczony z wszelkich pyłów, patyków i innych zanieczyszczeń o odpowiedniej strukturze. Szczelnie zamknięty w opakowaniu, które utrzymuje jego odpowiedni poziom wilgotności oraz wszystkie właściwości.

Właściwości i cechy

Doskonały, idealnie wywarzony smak, o dość wyczuwalnej zawartości nikotyny, natomiast o delikatnych, nie za mocnych doznaniach. Świetnie oddaje oryginalny smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Dla koneserów doskonałego smaku i wykwintnego aromatu. Smakosze chętnie po niego sięgają, aby delektować się jego doskonałością wrażeń.

Zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w tytoniu LM jest o średniej zawartości, można powiedzieć, że doskonale wywarzona, aby smak tytoniu był dobrze wyczuwalny, natomiast nie był za lekki oraz nie za mocny. Dlatego jego doskonale wysublimowany smak cieszy się ogromną popularnością i chętnie sięgają po niego miłośnicy oryginalnego stylu.  

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław