UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 4kg

LM tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy LM Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To mieszanka tytoni o nieskazitelnym smaku i wyrazistym aromacie, o średniej zawartości nikotyny. Główne składniki zawarte w nim to liście tytoniu Virginia oraz Burley, których połączenie sprawia, że smak jest doskonale wywarzony, mocny z naturalnym aromatem. Poddany specjalnemu procesowi produkcji jest bardzo wydajny, charakteryzuję się swoistą naturalnością i intensywnością.

cena: 339,99zł

Zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w tytoniu LM ma średnią moc, co gwarantuje wyrazisty, delikatny smak z naturalnym aromatem. Dzięki odpowiednim procesom produkcji mieszanka ta jest idealnie przygotowana, cieszy wysublimowanym, nie za mocnym, raczej doskonale wywarzonym smakiem. Doskonały dla entuzjastów dobrego, lecz nie za mocnego smaku papierosa.

Czym różni się od oryginalnych papierosów?

Cena to jedyna różnica, którą należy wskazać jako czynnik różniący tytoń LM od zwykłych papierosów. Doskonały, oryginalny smak tytoniu, w niczym nie odbiega od papierosów tej samej marki. Cena natomiast jest znacznie niższa, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się tym niepowtarzalnym smakiem. Samodzielne przygotowanie także nie powinno stanowić większego problemu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Do ręcznego robienia papierosów w domowym zaciszu potrzebne są również akcesoria, które łatwo można dokupić wraz z tytoniem. Oprócz gotowego tytoniu papierosowego potrzebna będzie maszynka do robienia papierosów, gilzy do nabijania papierosów oraz funkcjonalne pudełko do przechowywania gotowych papierosów. Na rynku dostępne są także efektowne popielniczki, które można używać zarówno w samochodzie, jak i w ogrodzi czy na tarasie.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław