+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 3kg

LM tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy LM Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Starannie wybrane, szczegółowo wyselekcjonowane najlepsze mieszanki suszu tytoniu Burley o przenikliwym aromacie oraz liści tytoniu Virginia tworzą niepowtarzalne doznania smakowe. Tytoń LM dobrze się nabija oraz jest bardzo wydajny za sprawą specjalnych procesów produkcji. Każdy miłośnik palenia doceni ten niezwykły smak i chętnie odda się chwili zapomnienia. Idealny wybór dla sympatyków dobrego i mocnego smaku.

.

cena: 225zł

Tytoń papierosowy LM średni 3 kg – zalety

Każdy entuzjasta palenia oczekuje miłych, wyrazistych doznań podczas przysłowiowego dymka. Wysublimowany smak, niepowtarzalny aromat doskonale połączonych mieszanek suszu, sprawi, że możemy rozkoszować się dobrym smakiem w przystępnej cenie. Dobrze wyczyszczony z patyków i innych śmieci susz doskonale nadaje się do ręcznego kręcenia papierosów.

Tytoń papierosowy LM średni 3 kg – czy warto kupić?

Jeżeli zależy Ci na dobrym tytoniu za niewielką cenę, to LM będzie dla Ciebie idealny. LM to amerykańska marka znana na całym świecie, do której przynależy Phillip Morris International. Nasz tytoń całkowicie oddaje oryginalny smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Jest bardzo wydajny, co pozwoli dłużej cieszyć się niepowtarzalnym smakiem.

Tytoń papierosowy LM średni 3 kg – od czego zależy jego cena?

Cena tytoniu LM uzależniona jest od ilości kilogramów w danej paczce, im więcej kilogramów  tym wyższa cena. Jakość i oryginalny smak pozostaje niezmienny w każdym opakowaniu. Mamy dostępne opakowania od 1 kg do 7 kg, które zawierają najwyższej klasy tytoń spełniający wszelkie normy, gotowy do użycia tuż po otworzeniu opakowania. Niezależnie od kilogramów, jakie posiada dana paczka, susz jest bardzo wydajny, a jego idealna struktura świetnie nadaje się do własnoręcznego nabijania w gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław