UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-średni 2kg

LM tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy LM Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Liście tytoniu Virginia oraz liście Burley o brunatnym odcieniu, to główne składniki tytoniu LM. Odpowiednio dobrane surowce, idealnie wyselekcjonowane o średniej zawartości nikotyny, nadają odpowiednio wywarzony, subtelny smak. Najwyższej jakości susz zawarty w naszym tytoniu idealnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów w domu. Odzwierciedla smak papierosów tej samej marki

cena: 169,99zł

Zawartość opakowania

W paczkach z naszym tytoniem znajdziecie Państwo wyłącznie mieszanki suszu najwyższej klasy, odpowiednio wyszukanych, znakomicie dobranych smakowo liści tytoniu, głównie Burley oraz Virginia. Najwyższa jakość produktów to gwarancja wyszukanego i idealnego smaku. Dobrze przygotowany tytoń o odpowiedniej strukturze, doskonale nadaje się do ręcznego nabijania papierosów.

Od czego zależy jego cena?

Każde opakowanie zawiera określoną ilość kilogramów tytoniu, które regulują cenę za daną paczkę. Oferujemy paczki od 1 kg do 7 kg, w których oprócz ilości reszta pozostaje bez zmian. Wyjątkowy, wyrazisty smak oraz wysublimowany aromat zawarty jest w każdej paczce niezależnie od wielkości. Tylko odpowiednio wymieszany susz, bez żadnych śmieci zawarty jest we wszystkich opakowaniach tytoniu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupu gotowego tytoniu LM, należy jeszcze pamiętać o przydatnych akcesoriach, które są niezbędne podczas ręcznego nabijania papierosów. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w gilzy, w które będziemy mogli nabić gotowy tytoń. Drugą ważną rzeczą jest maszynka do robienia papierosów, nie ma znaczenia czy ręczna, czy elektryczna, nasz tytoń LM nadaje się do obu typów maszynek. Na koniec warto zakupić estetyczne pudełko, w którym będziemy przechowywać zrobione papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław