UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń lm średni

LM tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy LM Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jest tytoniem o średniej mocy, odpowiadającej popularnej marce papierosów w naszym kraju, jak i na całym świecie. Produkcja tytoniu LM charakteryzuje się swoją szlachetnością oraz starannie dobranym gatunkom tytoni. Tytoń LM  poddany jest specjalnemu procesowi produkcji, co sprawia, że jest bardzo wydajny i w przystępnej cenie. Cechuje go bardzo wyrazisty i głęboki smak, który z pewnością docenią miłośnicy palenia.

cena: 84,99zł

Jak powstaje?

Najlepsze odmiany tytoniu, starannie wyselekcjonowane, które dają harmonijne połączenie intensywnego smaku i wysublimowanego aromatu. Poddany specjalnym procesom produkcji, przygotowany pod okiem najlepszych specjalistów, dokładnie oczyszczony susz jest następnie pakowany i dzielony na kilogramy w odpowiednie paczki. Następnie trafia do klienta, aby ten mógł się rozkoszować niezwykłym smakiem papierosa.

Zawartość nikotyny

Średnia moc nikotyny, która jest zawarta w tytoniu LM, powoduje dosyć intensywny i wywarzony smak oraz przyjemny i naturalny aromat. Dzięki odpowiednio wymieszanym składnikom możemy poczuć idealnie wyrazisty smak, o wyczuwalnej nutce nikotyny, która dopełnia głębie doznań podczas palenia papierosa.

Skład

W skład tytoniu LM wchodzą wyłącznie szlachetne gatunki unikatowych mieszanek suszu, głównie liście tytoniu Virginia oraz odmiany liści Burley, które mają brunatny odcień. Specjalnie dobrane, wyselekcjonowane mieszanki, są dokładnie oczyszczone ze wszelkich patyków, pyłów i innych zanieczyszczeń.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń lm mocny

LM tytoń Mocny

cena: 65zł
tytoń lm light

LM tytoń Light

cena: 65zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław